Fastlane: Road to Revenge (ios)

Fastlane: Road to Revenge

Fastlane: Road to Revenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fastlane: Road to Revenge mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Fastlane: Road to Revenge eğer hem yarışmak hem de aksiyonun içine dalmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Fastlane: Road to Revenge'de hayatımız için yarışmaktayız. Oyunda başı mafya ve çetelerle derde giren bir kahramanın yerine geçiyoruz. Bu düşmanlarımızdan kurtulabilmemizin tek yolu ise aracımızla son sürat ilerlemek ve yolumuza çıkan araçları yok ederek kendimize yol açmak.

Fastlane: Road to Revenge oynanış yapısı olarak bir kuşbakışı uçak savaşı oyununa benziyor. Shoot em up türündeki bu savaş oyunlarında uçağımız ekranda dikey olarak ilerlerken karşımıza çıkan düşmanlara ateş ediyoruz. Fastlane: Road to Revenge'de uçağın yerini kullandığımız araba alıyor. Trafik içinde yol alırken karşımıza çıkan araçlara ateş ediyoruz. Yani Fastlane: Road to Revenge yarış ve savaşı birleştiriyor.

Fastlane: Road to Revenge güzel görünen 2 boyutlu grafiklere, bolca silah ve araç seçeneğine yer veriyor. Ayrıca oyunda online yarışlara da katılabiliyorsunuz.

YORUMLAR