Fat Penguin 1.1 (ios)

Fat Penguin

1.1
Fat Penguin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fat Penguin mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Fat Penguin boş zamanlarınızı değerlendirirken bolca eğlenmenize yardımcı olan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir penguen oyunu olan Fat Penguin'de şişman bir penguenin hayatta kalma mücadelesi konu alınıyor. Kahramanımız bir gün balık peşinde koşarken üzerinde durduğu buzul ana parçadan ayrılıyor ve kahramanımız denizde buz üzerinde sürüklenmeye başlıyor. Fakat işler göründüğünden daha da karmaşık bir hal alıyor; çünkü kahramanımız çok şişman olduğu için yüzemiyor. Bu nedenle hayatta kalabilmek için buzun üzerinde durması gerekiyor. Ona yardımcı olmak da bize düşüyor.

Fat Penguin'deki temel amacımız kahramanımız buz kütlesi üzerinde ilerlerken onu dengede tutmak ve yönlendirerek buzulun kenarlarından düşmasini engellemek. Kahramanımız ekranın soluna dokunduğumuzda sola doğru hareket ediyor, sağa dokunduğumuzda ise sağa doğru hareket ediyor. Oyundaki kontroller basit olsa da yüksek puan kazanmak bir hayli zorlu. Eğer zoru başarmayı seviyorsanız Fat Penguin size bolca eğlence sunacaktır.

YORUMLAR