Feed’em Burger 1.0.0 (ios)

Feed’em Burger

Feed’em Burger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Feed'em Burger birbirinden lezzetli hamburgerler yapmaya çalıştığımız eğlenceli bir retro tarzı oyun.

Feed'em Burger retro oyunlara karşı merakı olan iOS kullanıcılarının mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda birbirinden lezzetli hamburgerler yapmaya ve bu şekilde yüksek puanlar elde etmeye çalışıyoruz.

Bölümlere başlarken yapmamız gereken hamburgerin malzemeleri ve bu malzemelerin hangi sırayla konması gerektiği gösteriliyor. Bu sırayı göz önünde bulundurarak ekranın alt bölümündeki butonlar aracılığıyla malzemeleri dizmeye başlıyoruz. Sıranın şaşmaması ve malzemelerin hızlı bir şekilde yerleştirilmesi çok önemli. Aksi takdirde alacağımız puanın ciddi bir miktarını kaybedebiliriz.

Grafik olarak retro ağırlıklı tasarlanan Feed'em Burger'de grafiklerle uyum içerisinde çalışan chipstep tarzı ses efektlerine yer verilmiş. Kontrol mekanizması son derece başarılı çalışıyor. Zaten oyunda çok komplike görevler olmadığı için kontrollere bağlı herhangi bir yetersizlikle karşılaşmıyoruz. Sadece tuşlara zamanında basmamız ve bunu çok seri bir şekilde yapmamız bekleniyor.

Genel olarak Feed'em Burger gerçekten başarılı bir oyun ve ücretsiz olarak sunulması da en büyük avantajı.

YORUMLAR