Final Clash

Final Clash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Final Clash: 3D Fantasy Game, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen, dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncularla oynayabileceğiniz sürükleyici bir rol yapma oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Final Clash: 3D Fantasy Game mobil oyunu, stratejiden aksiyona uzanan ve fantezi bir dünyanın kapılarını siz oyunculara açan heyecan dolu bir rol yapma oyunudur.

Final Clash: 3D Fantasy Game oyununda başlangıçta seçeceğiniz karakterler sizin oyundaki kaderinizi belirleyecektir. Bu yönüyle strateji unsurlarının başlangıçta uygulandığı Final Clash: 3D Fantasy Game oyununda savaşçı, büyücü ve şövalye gibi farklı kahraman seçimlerine yönelebilirsiniz.

Ekibinizi oluşturmanızın ardından farklı görevlerde yer alacak ve akıcı ilerleyen savaşlarda tarafınızı belirleyeceksiniz. Başarıyla tamamladığınız görevlerin ardından kazanacağınız tecrübe puanlarıyla da kahramanlarınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca oyunda kahramanlarınızı kişiselleştirebileceğiniz çeşitli kostümler de bulunmakta.

Üç boyutlu grafiklerin tadını çıkaracağınız Final Clash: 3D Fantasy Game oyununda gerçek oyunculara karşı farklı oyun modları arasından tercih yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak oynanan oyunda oyun – içi satın almalarla da ekibinizi güçlendirmeniz mümkün. Final Clash: 3D Fantasy Game oyununun büyülü dünyasında yer alan farklı tapınakları keşfetmek ve bu maceraya katılmak için oyunu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.