FINAL FANTASY Record Keeper 3.3.2 (ios)

FINAL FANTASY Record Keeper

FINAL FANTASY Record Keeper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    7

  • Üretici

    DeNA Corp.

FINAL FANTASY Record Keeper, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Final Fantasy Record Keeper, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Bugüne kadar yapılmış bütün Final Fantasy oyunlarına göndermeler içeren ve adeta bir en iyiler albümü niteliğinde olan oyun ile geçmişe yolculuk yapacaksınız.

Bütün Final Fantasy oyunlarındaki olaylar, karakterler ve diğer bütün şeylere dokunan ve bu oyunlardan size çeşitli anlar yaşatan bir oyun olan Final Fantasy Record Keeper ile nostalji yapabilecek ve doksanlara geri döneceksiniz.

Oyun klasik ve geleneksel Final Fantasy savaş sistemi ile oynanıyor diyebilirim. Aktif zaman savaşları sistemi olarak da bilinen bu sistemde bu aktif zaman metresinin dolmasını bekliyor ve ardından da karakterinizle saldırabiliyor, savunma yapabiliyor ve büyü yapabiliyorsunuz.

Oyunda savaş esnasında 5 farklı karakterle oynuyorsunuz. Yani aslında bugüne kadarki klasik Final Fantasy karakterleri ile kendi takımınızı oluşturabiliyorsunuz. Bunun için de yeni karakterleri zindan görevlerini tamamlayarak açtırabiliyorsunuz.

Oyunun hikayesine göre büyük bir krallık uyum içerisinde yaşıyor ve bu uyumu bazı sanatsal çizimlere borçlu. Fakat bir anda bu çizimler solmaya ve karanlık yerini almaya başlıyor. Siz de bu çizimlere tek tek girerek olayları yeniden yaşıyor ve dünyayı kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Yine klasik Final Fantasy silah ve ekipmanları da bu oyunda sizi bekliyor. Oyunu nasıl oynayacağınızı bilmiyorsanız da hiç sıkıntı değil çünkü oyunun başındaki tutorial size nasıl oynandığını gösteriyor.

Eğer siz de Final Fantasy hayranlarındansanız bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR