Final Fantasy XV: A New Empire 3.26.87 (ios)

Final Fantasy XV: A New Empire

Final Fantasy XV: A New Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Final Fantasy XV: A New Empire, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Final Fantasy XV: A New Empire, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Gelişmiş grafiklere ve kontrol sistemlerine sahip olan oyunda harika bir deneyim yaşayabiliyorsunuz.

Diğer oyuncularla mücadele ettiğiniz bir strateji oyunu olan Final Fantasy XV: A New Empire, eski krallıkları günümüze taşıyan harika bir oyundur. Oyunda kendi krallığınızı inşa ediyor ve yükseltiyorsunuz. Mücadele gücü de bir hayli yüksek olan oyunda işiniz bir hayli zor. Lonca sistemine de sahip olan oyunda bağımlılık yapıcı bir etki yer alıyor. Ayrıca farklı birimlere ve silahlara da sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor. Öte yandan lonca sistemine de sahip olan oyunda diğer oyuncularla ittifak kurabiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz Final Fantasy XV: A New Empire oyununu sakın kaçırmayın. Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız Final Fantasy XV: A New Empire tam size göre.

Final Fantasy XV: A New Empire Özellikleri

  • Gerçek zamanlı oyun
  • Yüksek kaliteli grafikler
  • Gelişmiş kontrol sistemi
  • Farklı askeri birimler ve silahlar
  • Lonca sistemi
  • Bağımlılık yapıcı MMORPG tarzı kurgu

Final Fantasy XV: A New Empire oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR