Final Fury

Final Fury
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Final Fury kaliteli ve eğlenceli bir aksiyon oyunudur

Final Fury oyun severlere bolca aksiyon ve eğlence sunan, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir iOS oyunudur.

Final Fury'de bütün olaylar Walnutro gezegeninden uzaylı yaratıkların dünyayı istila etmesiyle başlıyor. Bu istilanın sonrasında insanlar arasında yüzyıllar sürecek olan bir savaş başlamıştır ve çok sayıda insan ölmüştür. Fakat uzaylılar hala vazgeçmek niyetinde değildir. İnsanların savunmasının son hattı hayati tehlikededir ve artık kahramanlarımızın harekete geçerek kimin patron olduğunu gösterme zamanları gelmiştir.

Final Fury'de 2 farklı kahramanı yöneterek üzerimize dört bir yandan saldıran uzaylı yaratıklarla çarpışıyoruz. Yüksek seviyede aksiyonun yer aldığı oyunda kahramanımızı kuşbakışı olarak kontrol etmekteyiz. Efsane bilgisayar oyunu Crimsonland'ın oynanışı anımsatan bu yapı bize bütün savaş alanına hakim olabilme imkanı veriyor.

Final Fury'de 2 farklı kahramanı yönetebilmekteyiz. Kahramanların her biri için 4 farklı silah sistemi mevcut ve bu özellik oyunu farklı şekillerde oynayabilmemizi sağlıyor. Kahramanlarımızın kıyafetlerini değiştirerek kişiselleştirebiliyor, farklı silahlar kullanabiliyor ve bu silahları geliştirebiliyoruz. Oyunun grafikleri oldukça kaliteli ve tatmin edici seviyede. Eğer oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynamak isterseniz oyun çoklu oyuncu desteğine de sahip.

YORUMLAR