Finger Game

Finger Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Finger Game, özellikle arkadaşlarımızla oynadığımızda keyifli olan bir beceri oyunu.

Finger Game, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda arkadaşlarımıza karşı mücadele edebiliyoruz. Finger Game'i eğlenceli kılan en büyük detay da bu zaten. Üstelik aynı cihaz üzerinden oynadığımızdan ötürü arkadaşlarımızla maç yapmak için internet bağlantısına ihtiyacımız yok.

Oyunda battle mod ve endless mod olmak üzere iki farklı oyun tipi var. Battle mod'da arkadaşlarımıza karşı oynayabiliyoruz. Şayet tek başımıza oynamak istiyorsak tercihimizi endless mod'dan yana kullanmalıyız. Oyundaki amacımız rakibin parmağına dokunmak. Elbette bunun için bazı kurallar ve kriterler var. Bu kurallara dikkat etmememiz halinde oyunu başarısızlıkla sonlandırıyoruz ve dolayısıyla rakibimiz kazanıyor.

Finger Game'de son derece sade ve göserişten uzak bir arayüze yer verilmiş. Gereksiz detaylardan arındırılmış olan bu arayüz oyunseverlere rafine bir atmosfer kazandırıyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Finger Game, özellikle arkadaşlarıyla oynayabileceği eğlenceli bir beceri oyunu arayanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.