Fish!

1.0
Fish!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fish! mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir balık tutma oyunudur

Fish! eğer mobil cihazınız aracılığıyla balığa çıkma keyfi yaşamak isterseniz oynamaktan zevk alabileceğiniz bir balık tutma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler ile Apple TV için geliştirilmiş bir balık avlama oyunu olan Fish!'te oyuncular 3 boyutlu olarak tasarlanmış balık avlama bölgelerine yolculuk ediyorlar ve en büyük balığı yakalamak için mücadele ediyorlar. Oyun içerisinde 8 farklı balık tutma alanı bulunuyor. Bu alanlarda tatlı su veya tuzlu suda yaşayan balıkların peşine düşüyoruz. Oyundaki mekanlar canlı bir yapıda tasarlanmış ve kendilerine has ekosistemlere sahipler.

Fish!'in güzel yönü oyunu dilerseniz tek başınıza, dilerseniz diğer oyuncularla birlikte oyunu oynayabilmenize imkan tanıması. Oyunda isterseniz tek başınıza ava çıkabilir ve dijital akvaryumunuzu farklı balıklarla doldurmaya çalışabilirsiniz, isterseniz yerel ağınız üzerinden arkadaşlarınızla eşleşebilir ve bir balık tutma turnuvası düzenleyerek eğlencenin dozunu artırbilirsiniz.

Oyuncular Fish!'te başarı gösterdikçe yeni oltalar ve balıkçılık ekipmanlarının kilidini açabiliyorlar.

YORUMLAR