Fitness City HD

Fitness City HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fitness City HD kendi şehrimizi kurabileceğimiz eğlenceli bir iOS oyunudur.

Fitness City HD hem iPad hem de iPhone cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir şehir kurma oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kendi şehrimizi kuruyoruz fakat Fitness City HD aynı kategoride yer alan oyunlardan biraz daha farklı bir deneyim vaat ediyor.

Adından da anlaşılacağı gibi Fitness City HD temel olarak spor ve sağlıklı yaşam üzerine kurulu bir oyun. Bu bağlamda oyunda kendi şehrimizi kurarken masaj salonları, spor tesisleri, yoga merkezleri, dövüş sporları kursları gibi çeşitli tesisleri kullanıyoruz. Oyunda toplamda 163 görev ve 60 bölüm bulunuyor. Buna ek olarak oyunda ağaçlardan devasa yüzme havuzlarına uzanan geniş bir yelpazede 183 obje ve yapı bulunuyor.

Oyunda kurduğunuz tesisleri farklı tipte müşteriler ziyaret edecek ve her birinin beklentileri farklı düzeyde. Yani serviste sınır tanımamalı ve müşterilerin beklentilerine cevap verebilmelisiniz.

Genel olarak Fitness City HD keyifli bir oyun deneyimi vaat ediyor. Eğer şehir kurma oyunlarından keyif alıyorsanız Fitness City HD’yi mutlaka denemelisiniz.