Flags of the World 1.6.1 (ios)

Flags of the World

Flags of the World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flags of the World, 200 ülkenin bayrağını ve başkentinizi ezberlemenizi amaçlayan bir mobil uygulamadır.

Ülke bayraklarını ezberlemek zordur. Dünya üzerinde yüzlerce ülke bulunuyor ve çoğunun bayrakları birbirine yakın. Bu yüzden bayrakları ezberlerken mutlaka karışıklık oluyor. Fakat iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Flags of the World uygulaması ile bu karışıklığı önleyebilirsiniz.

Flags of the World, 200 ülkenin başkentini ve bayraklarını sizlere öğretmeyi amaçlayan bir bulmaca oyunu. Bu oyun sayesinde hem eğlenecek hem de genel kültürünüzü geliştireceksiniz. Uygulamanın gelişmiş özellikleri ile birlikte boş zamanlarınızı en faydalı şekilde değerlendireceksiniz.

Flags of the World oyununun her bölümünde size 20 bayrak ve 20 başkent soruluyor. Her soru için ise 20 saniye süreniz bulunmakta. Eğer 20 saniye boyunca soruyu doğru yanıtlayamazsanız diğer bölümlere geçmeniz zorlaşacak. Bu yüzden Flags of the World oyununu oynarken dikkatli ve hızlı olmaya çalışın.

Profesyonel olarak tasarlanmış grafikleri ve ses efektleri ile birlikte Flags of the World oyunu oynarken hiç sıkılmayacaksınız. Eğer oyunu bitirmeyi başarabilirseniz 30 farklı dil desteğinden birisini seçerek yeniden Flags of the World oynamaya başlayabilirsiniz. Bu sayede hem dilinizi geliştirecek hem de ülke bayrakları için antrenman yapmış olacaksınız.

Kendinizi geliştirebileceğiniz güzel bir bulmaca oyunu olan Flags of the World'u hemen şimdi indirin ve oynamaya başlayın.

YORUMLAR