Flap Fish

Flap Fish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flap Fish ile yeteneklerimizi test ediyoruz

Flap Fish iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerimiz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz Flappy Bird benzeri bir beceri oyunudur.

Flap Fish, Flappy Bird ile aynı mantığa dayanan bir oyun. Flappy Bird'de şapşal bir kuşu yönetiyorduk ve engelleri aşarak hayatta kalmasını sağlıyorduk. Bu iş kulağa oldukça kolay gelse de bunu gerçekleştirmek tam bir eziyetti. Kuşun boruların arasından sıyrılmasını sağlamak için kanat çırmasını sağlamalıydık. Kanat çırpmak için ise sadece ekrana dokunuyorduk; fakat kuşun havada asılı kalmasını sağlamak ve belli aralıklarda bu işi gerçekleştirmek tam bir sinir harbiydi. Doğru zamanlama, sabır, çalışma, azim hedefe giderken izlememiz gereken yoldu.

Flappy Bird bu emek isteyen yapısıyla oyunculara zoru başarma hissini tattırdı. Oyunda alınan yüksek puanlar altın değerindeydi. Flap Fish'de Flappy Bird'in kaldırılmasının ardından oluşan boşluğu kapatacak bir oyun. Flap Fish aynı eğlenceyi iOS cihazlarımızda bize sunuyor. Oyunda oynanış mantığı ve oyun yapısı aynı; tek değişen şey ise kahramanımız. Artık şapşal bir kuş yerine şapşal bir balığı yönetiyoruz ve yüzgeçlerini kullanmasını sağlayarak engellerini aşmasına yardımcı oluyoruz.

Eğer Flappy Bird kaldırldıktan sonra yerini dolduracak bir oyun arıyorsanız Flap Fish'i deneyebilirsiniz.