Follower

Follower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz bir yerli bulmaca oyunu olan Follower, oldukça sıradışı ve eğlenceli bir çalışma.

Bulmaca oyunları ile aranız iyiyse iOS oyunu meraklılarının ilgisini yakalayacak eğlenceli bir çalışmaya hazır olun. Türk bir geliştirici ekibi olan Momend tarafından hazırlanan Follower isimli bu çalışma size farklı türden bir beyin egzersizi sunuyor. Oyun içerisinde hareket eden nesnelerin arasından olmak suretiyle başlangıç noktasından bitiş noktasına uzanan bir yol çizmeniz gerekiyor. Elbette bu işlem oyun içerisinde bir başarı elde etmek istediğiniz tek unsur değil ama çizdiğiniz yolun kalitesi çok önemli. Bunun haricinde birkaç ince kritere daha ihtiyacınızın olacağını ve oyunun asıl bu noktada eğlenceli olacağını belirtelim.

Yolunuzun hazır olduğunu varsayalım. Start verdiğiniz anda sizin kontrolünüz dışında çıkan bir kutucuğun nesnelere çarpmadan ilerlemesini umuyorsunuz. Burada önemli olan şey sadece yolun doğru çizilmiş olması değil. Öte yandan oyun içerisinde hareketli olan nesnelerin döngüsünü iyi takip edip doğru anda başlamanız gerekiyor. Aşağıda yer alan video ile konsept kafanızda daha iyi belirecektir.

Oyunda bulunan farklı bölümler içerisinde tekrar tekrar düşünmenizi sağlayacak eğlenceli beyin egzersizleri mevcut. iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış Follower isimli bu yerli oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Yerli oyun geliştiricilerin dünyasına bir adım atmak istiyorsanız bu oyunu denemenizi tavsiye ederim.