Ford Service

Ford Service
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    66

  • Üretici

    Ford Motor Co.

Ford Service, Ford aracınız ile yapacağınız yolculuklarda sizlere yardımcı olması için geliştirilen ücretsiz ve resmi Ford iOS uygulaması.

Ford Service, adından da anlayacağınız üzere Fordd Servis olarak hizmet veren resmi ve ücretsiz bir Ford iOS uygulaması. iPhone ve iPad'lerinize yükleyebileceğiniz uygulama hem yolda hem de yol dışında sürücülere pek çok farklı konuda yardımcı oluyor.

Sadece Ford ile ilgili içerikler barındırmayan uygulama içerisinde en yakın Fordt yetkili servisinin nerede olduğunu bulabilir ya da Ford kampanyalarını öğrenebilirsiniz. Fakat bununda yolda giderken en yakın benzinliğin nerde olduğunu ya da arabanızı nereye park ettiğinizi de yine uygulama üzerinden görebiliyorsunuz.

Trafik kurallarını ve trafikte karşılaştığınız levhaların ne anlama geldiğini de barındıran uygulamanın en güzel yanı ise araç içi göstergelerde yer alan ikazların ne anlama geldiğini kısaca gösteriyor olması. Acil yardıma ihtiyacınız olduğu anda da imdadanıza yetişen Ford Service uygulamasını ücretsiz indirerek mutlaka iPhone ve iPad'lerinizde bulundurmalısınız.

YORUMLAR