Formulas 2.3 (ios)

Formulas

2.3
Formulas
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Formulas, fotoğraflara eski havası kazandıran onlarca filtre sunan kaliteli bir iOS uygulaması.

Formulas, Apple’ın 2015’in en iyi uygulamaları arasında gösterdiği fotoğraf filtre uygulaması ve el yapımı fotoğraflara eski efekti veren filtre ve çerçeve seçenekleriyle platformda bu iş yaratılmış tüm fotoğraf filtreleme uygulamalarını geride bırakıyor.

Instagram ve çoğu fotoğraf filtreleme uygulamasında olmayan genellikle eskiden çekilmiş havası vermek için kullanabileceğiniz filtreler içeren pratik bir uygulama olan Formulas’da iPhone’unuzla yeni çektiğiniz bir fotoğrafı veya kütüphanenizdeki fotoğrafları aktarabiliyorsunuz. Fotoğraflarınızı dierseniz orijinal boyutunda bırakabiliyor, dilerseniz de 1:1, 4:3, 3:2 ve 16:9 oranlarını kullanarak kesebiliyorsunuz. Fotoğrafınızın nasıl görüneceğine karar verdikten sonra karşınıza üç seçenek çıkıyor. Filtre efektleri, çerçeve ve otomatik düzeltme. Filtre ve çerçeve uygulama oldukça basit; tek dokunuşla uygulayıp paylaşmadan önizleyebiliyorsunuz. Otomatik düzeltme de fotoğraftaki renk ve ton seviyelerini otomatik olarak analiz edip buna göre ayarlama yapıyor.

Fotoğraflarınıza çok eskiden çekilmiş havası katabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız tavsiye ederim. Fiyatını sonuna kadar hak ediyor.