Foxit Mobile PDF 3.5.3 (ios)

Foxit Mobile PDF

Foxit Mobile PDF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Foxit Mobile PDF, iPhone ve iPad kullanıcılarının dosyalarını kolayca ve hızlı bir şekilde düzenleyerek yönetmesini sağlayan bir PDF okuyucu uygulamadır.

Foxit Mobile PDF, iOs kullanıcılarının ücretsiz olarak yararlanabileceği yararlı ve kullanışlı bir PDF okuyucu uygulamadır. Oldukça kapsamlı bir uygulama olan Foxit Mobile PDF, kullanıcıların herhangi bir problem yaşamadan PDF dosyalarını açabilmelerini ve görüntüleyebilmelerini sağlamaktadır.

Uygulamayı yükleyen kullanıcılar PDF dosyalarını açarak okuyabildikleri gibi aynı zamanda üzerlerinde düzenleme de yapabilirler. Kendi kullanış tarzınıza göre sayfa görüntüleme türünü de uygulama üzerinden değiştirebilirsiniz. Sayfalar arası geçiş yapabilmek için parmağınızı ekran üzerinde sağa ve sola kaydırmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz anahtar kelime girerek istediğiniz PDF dosyasına çok daha rahat ulaşabilirsiniz. Bunun dışında Google ve Wikipedia üzerinde hızlı aramalar yaparak istediğiniz PDF'lere ulaşabilirsiniz.

PDF görüntüleme dışında MS Word, Excel, PowerPoint, txt ve resim dosyalarını görüntülemenizi sağlayan uygulama aynı zamanda bu dosyaların üzerlerine kısa açıklamalar eklemenizi mümkün kılıyor.

Özellikler:

  • Anahtar keliemeler için gelişmiş arama seçenekleri
  • Birden çok sayfa görüntüleme desteği
  • Farklı ve istenilen sayfalara direkt olarak geçiş yapma
  • PDF dosyalar üzerine şekiller ve oklar ekleyebilme
  • PDF dosyalarına ek açıklamalar ekleme
  • Dosyalarınızı farklı bulut depolama servisleri ile senkronize etme

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz bir PDF yönetimi uygulaması arıyorsanız, Foxit Mobile PDF'i hemen ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.