Fruit Ninja 1.8.4 (ios)
Fruit Ninja
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    32,152

  • Üretici

    Halfbrick Studios

Fruit Ninja, iOS cihazlarınız üzerinde sulu ve lezzetli meyveleri kesebileceğiniz bağımlılık yapan bir aksiyon oyunudur.

Fruit Ninja, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde oynayabileceğiniz oldukça popüler bir meyve kesme oyunudur.

Her ne kadar basit bir oyun gibi görünse de oldukça keyifli ve bağımlılık yapan bir oyun olan Fruit Ninja, dünya üzerinde yakaladığı satış rakamlarıyla zaten bunu kanıtlayan mobil oyunların başında gelmektedir.

Lezzetli görünen ve sulu mu sulu meyveleri adeta katledeceğiniz bu oyunda canlandıracağınız karakter bir ninja savaşçısı ve bu amaçla parmaklarınızı keskin bir ninja kılıcı gibi kullanmanız gerekiyor. Ekran üzerinde gezdireceğiniz parmağınızla tek seferde olabildiğince çok meyveyi keserek yüksek puanlar almalısınız.

Farklı oyun modlarına ve her bölüm içerisinde daha çok puan toplamanıza yardımcı olacak güçlendiricilere yer verilen oyun, OpenFeint sistemi sayesinde kullanıcıların her farklı mod için en yüksek puan alan oyuncuları ve aldıkları puanları görüntülemelerine olanak sağlar. Böylece en yüksek puan yapma konusunda oyuncular arasında büyük bir rekabet doğurur. Sanırım en eğlenceli ve keyifli yanlarından birisi de bu.

İsterseniz arkadaşlarınızla da en çok puanı kim alacak diye yarışabileceğiniz oyunu elinizden bırakmadan saatlerce oynayabilir ve zamanın nasıl geçtiğini farketmeyebilirsiniz.

Farklı arka plan temalarının ve ninja kılıçlarının da yer aldığı Fruit Ninja'da bu içerikleri açtırabilmek için size verilen belli başlı görevleri tamamlamanız gerekiyor.

Sonuç olarak Fruit Ninja oldukça keyifli, eğlenceli ve sürükleyici bir meyve kesme oyunu olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Bana göre her mobil cihaz üzerinde bulunması gereken bir oyun olan Fruit Ninja, gerçekten boş zamanlarınızı en eğlenceli şekilde geçirmenize yardımcı olacaktır.

YORUMLAR