Funny Food 1.2.1 (ios)

Funny Food

Funny Food
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Funny Food, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğitici bir çocuk oyunudur.

Funny Food, tamamen küçük yaştaki kullanıcılar düşünülerek geliştirilmiş bir eğitici çocuk oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda ebeveyn kontrolünde çocukların oynayabileceği bu oyunda, birbirinden farklı onlarca eğitici oyunla güzel vakit geçirebilirsiniz. Geometrik şekiller, renkler, parça ve bütün halindeki birimler, mantık, boyutlar, vb. konuları ele alan Funny Food'a dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

Funny Food'da benim oynadığım dönemde 15 oyun bulunuyor ama bu sayı giderek artacak gibi duruyor. Zira durmadan yeni özellikler eklenen bir oyunla karşı karşıyayız. Göze hoş gelen grafikleri ve çocukların kolaylıkla anlamasını sağlayan dinamikleriyle dikkat çeken oyun, tüm gıdaları farklı kamyonlara yüklemekten tutun da bulmacalara kadar geniş bir yelpazede eğlenmemizi sağlıyor. Açıkçası yaş gereği ben keyif alamadım ama ebeveyn kontrolündeki çocukların, gıdaları yıkama ve yerlerine koyma, kavanozlara konacak yiyecekleri bulma gibi oyunlarda çok iyi vakit geçireceklerini rahatlıkla söyleyebilirim. 

Çocuklarınızın renkler, şekiller, boyutlar vb. farklı konseptlerle tanışmasını istiyorsanız Funny Food oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Yaratıcı düşünen bireyler yetiştirmek için çocukların bu tip oyunlara daha fazla yönelmesi gerektiğini de belirtmeliyim.