Garenta MOOV 2.1 (ios)

Garenta MOOV

2.1
Garenta MOOV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kısa süreli işleriniz için saatlik araç kiralamak istiyorsanız, Garenta MOOV uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Garenta MOOV uygulaması ile iOS işletim sistemli cihazlarınızdan kısa süreli acil ihtiyaçlarınız için saatlik araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Lider araç kiralama firmalarından biri olan Garenta’nın sunduğu Garenta MOOV uygulaması, kısa süreli ihtiyaçlarda müşterilerin işini kolaylaştıracak saatlik araç kiralama hizmetini sunuyor. Hizmet alanı içerisinde bulunan tüm bölgelerde uygun olan araçları vale yardımıyla bulunduğunuz konuma getirtebileceğiniz uygulamada, işiniz bittiğinde yine hizmet alanında bulunan bölgelere aracı bırakarak uygulama üzerinden kilitleyebilirsiniz.

İstediğiniz aracı dilediğiniz kadar süreyle kiralayabilmenize olanak tanıyan Garenta MOOV uygulamasında, genel kiralama şartlarını da karşılamanız gerekiyor. Bu şartlara uyduğunuzda ise dilediğiniz gibi hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Merak ettiğiniz tüm soruları uygulama üzerinden inceleyebileceğiniz ve anında araç kiralayabileceğiniz Garenta MOOV uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR