Garfield's Pet Hospital 1.0.4 (ios)

Garfield's Pet Hospital

Garfield's Pet Hospital
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Garfield's Pet Hospital çocuklara hitap eden keyifli bir veteriner işletme oyunudur.

Sıkı bir Garfield hayranıysanız Garfield’s Pet Hospital’ı mutlaka denemelisiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda çeşitli rahatsızlıkları sebebiyle hastanemize gelen hayvanları sağlıklarına kavuşturmaya çalışıyoruz.

Oyunda toplamda 9 farklı hayvan kliniği bulunmakta ve bunların her biri yardımımıza muhtaç hayvanları ağırlamak için özel olarak tasarlanmış.. Hızlı bir şekilde hayvanlara müdahale edip problem neyse çözmeye çalışıyoruz. Elimizde sorunlara müdahale edebilmek için geliştirilmiş ekipmanlar mevcut. Bu ekipmanlar yetersiz gelirse yenilerini satın alabiliyoruz.

Garfield oyunu olmanın kaçınılmaz bir sonucu olarak oyunda çizgi film atmosferini başarıyla yansıtan grafiklere yer verilmiş. Kontroller de oyunun bir başka dikkati çeken noktası. Zaten ekrana dokun bırak mantığına sahip olduğu için oyunda kontrollere bağlı bir sorun yaşanmıyor. Tepkimeler yerinde ve komutlar eksiksiz bir şekilde yerine getiriliyor.

Genel olarak Garfield’s Pet Hospital başarılı bir oyun ve bu kategoride rastladığımız başarısız örneklerden çok daha iyi dinamiklere sahip.

YORUMLAR