Gear Jack Black Hole 1.0 (ios)

Gear Jack Black Hole

1.0
Gear Jack Black Hole
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza indirebileceğiniz bir macera oyunu olan Gear Jack Black Hole etkileyici grafikleri ve akıcı kontrolleriyle dikkat çekiyor.

Gear Jack Black Hole iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir macera oyunudur. Oyundaki amacımız bitmek tükenmek bilmeyen macerasında Jack'e yardım etmek ve onu düştüğü kara delikten kurtarmak.

Jack'i içinde bulunduğu kötü durumdan kurtarmak için tüm engelleri aşmalı ve bunu yaparken son derece dikkatli olmalıyız. Oyuna başladığınızda dikkatinizi çeken ilk şey grafik tasarımı oluyor. Göze son derece hoş gelen grafiklerle birleşen akıcı kontroller, oyundan alınan keyfi epey artırıyor. Ekranın solunda ve sağında yer alan butonlara basarak Jack'i zıplatıyor ve yerde kaydırıyoruz. Bölümlerin tasarımı son derece şık ve oynayabileceğimiz çok sayıda farklı çevre mevcut. Bu da oyunun monoton olmasını engelliyor.

Bu tarz bir oyundan beklendiği üzere Gear Jack Black Hole'da da çok sayıda güçlendirici ve mini bölümler mevcut. Tüm bunlara ek olarak sunulan kişiselleştirme ve yetenek geliştirme özellikleri oyunu türün en iyileri arasına sokuyor. Oyunda elde ettiğiniz skorları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Platform oyunlarına ilgi duyuyorsanız ve bu alanda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız, Gear Jack Black Hole'u denemenizi tavsiye ediyorum.