Genius Scan 3.3.3 (ios)

Genius Scan

Genius Scan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    226

  • Üretici

    The Grizzly Labs

Genius Scan, size yardımcı olabilmek için iPhone'larınızı kapsamlı özelliklere sahip bir tarayıcıya dönüştüren ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Genius Scan, iPhone'larınızı bir tarayıcıya dönüştürerek gerekli ihtiyacınız olan dkümanları hızlı bir şekilde taramanızı sağlayan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Kullanıcılar tarama işleminden sonra dökümanlarını JPEG veya PDF dosyası olarak e-posta yoluyla gönderebilirler. Uygulama akıllı sayfa espit etme teknolojsi sayesinde dökümanlarınızı yüksek kalitede tarayabiliyor. Ayrıca uygulama içerisinde taranan dökümanların görüntü kalitesini arttırmak için bazı ekstra özellikler de mevcut.

Genius Scan, tarama işlemlerinde sayfaları otomatik olarak algılar. Uygulama ile yaptığınız tarama işlemleri sonucunda elde ettiğiniz dosyalar üzerinde renk düzenlemeleri ve siyah beyaz ayarları yapabiliyorsunuz. Uygulamanın güzel yanlarından bir tanesi ise taranan dosyaları Twitter üzerinden paylaşabilmek. Kullanım alanlarına örnek vermek gerekirse, örneğin bir arkadaşınıza vermek istediğiniz matematik dersi notlarını defterinizden tarama işlemi yaparak arkadaşınıza kolay ve hızlıca gönderebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için cihazınızın internete bağlı olmasına gerek yoktur. Tüm tarama işlemleri cihazınız tarafından gerçekleştirilir. Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken istediğiniz dökümanları tarayarak uygulamanın doğrulaması için beklemek. Daha sonra e-posta veya sosyal medya üzerinden istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

iPhone'unuzu tarayıcıya dönüştüren Genius Scan, kendi alanında en iyi uygulamalardan bir tanesi olarak ücretsiz olarak indirilebiliyor.

YORUMLAR