Geometry Shot

Geometry Shot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geometry Shot, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Geometry Shot, iOS işletim sistemine sahip tabletleriniz ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Tamamen Türk geliştiricilerin elinden çıkan oyun sizi telefona bağlayabilir.

ODTÜ bünyesinde kurulan Binary Games tarafından geliştirilen oyundaki amacınız ekranda yer alan geometrik şekilleri ortadan kaldırmak. Reflekslerinizi ve odak gücünüzü zorlayan oyun onlarca zorlu bölümü ile sizi telefonlara bağlayacak. Sürükleyici ve basit bir yapısı bulunan oyunu oynamak için el ve göz koordinasyonunuzun gelişmiş olması gerekiyor. Bu nedenle sizi cidden zorlayacak bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Özenle hazırlanmış bölümleriyle her yaştan bireye hitap eden Geometry Shot, asla sizi sıkmayacak. Değişik oyun mekanikleriyle de oyunun dinamiği sürekli değişiyor ve bu nedenle dikkatli de olmanız gerekiyor. Türk'lerin elinden çıkan bu oyunu denemenizi öneririm.

Oyunun Özellikleri;

  • Farklı oyun kurgusu
  • Değişken mekanikler
  • Basit ve hızlı oynanış
  • Renkli arayüz
  • Rekabet 

Geometry Shot oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR