Get The Auto

Get The Auto
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Get The Auto

Mobil cihazınızı hem GTA hem de Minecraft ile buluşturan bir oyun bulduğunuza düşünüyorsanız Get The Auto isimli bu oyun bunun tamamen dışında bir şey yapıyor. Her iki oyunun popüler olması bir farkındalık yaratmış olacak ki, turşu kavonozunda bu iki dev oyun salamuraya yatırılmış. Bu nedenle bir oyuna kötü demek haksızlık olur ama Get The Auto gerçekten de vasat bir grafik çiziyor. Bu oyunu oynarken ne Minecraft'ın havasını yakalayacaksınız ne de GTA'nın hissine kavuşacaksınız.

Oyunu açtığınızda karşınıza çıkan poligon grafikleri ilk planda güzel bulabileceğinizden şüphe duymuyorum ancak tüm şov bu noktadan sonra başlıyor. Mantık dışı fizik motoru ile rampalardan uçusurken ve birbirine çarpışırken arabaların can çekiştiğine tanık olacaksınız. Üstüne üstlük ters takla atan aracınızın oyuna dönmesi için 30 saniye beklerseniz de kesinlikle şaşırmayın. Oysa ki ücretsiz olup eğlendirebilen onca farklı alternatif vardı. Ama siz bu uygulamaya para harcama hevesindeyseniz belki keyif de alabilirsiniz. Hayatta her şey mümkün.

Poligon grafikler ve yanlış fizik motoru barındıran bir otomobil faciasına doğru yol almanın en önemli unsurlarından bir tanesi uyumsuz bir elektronik müziğin arka planda çalması. Get The Auto bu konuyu da bizden uzak tutmamayı başarmış bir oyun.

YORUMLAR