Glow Nurture 2.1.0 (ios)

Glow Nurture

Glow Nurture
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    37

  • Üretici

    Glow Inc

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir hamilelik uygulamasıdır.

Glow Nurture, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir hamilelik ve sağlık uygulamasıdır. Hamilelik esnasında kadınların dikkat etmesi gereken pek çok şey olduğunu biliyoruz. Bunların takibini yapmak için de bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi hamilelik güzel olduğu kadar da zor bir dönemdir ve bu yüzden zaman zaman bazı şeyleri hatırlamak, öğrenmek, görmek hamileler için çok yardımcı olabiliyor. Bu yüzden de mobil geliştiriciler bu alana da el atmış ve hamilelik ve sağlık uygulamaları geliştirmeye başlamış.

Glow Nurture da bunlar arasında başarılılarından bir tanesi diyebilirim. Daha çok yeni marketlerde yerini alan uygulama hem tamamen ücretsiz hem de kapsamlı olmasıyla dikkat çekiyor. Hamilelik takibinden doktor randevularına, doğum sayacından makalelere kadar pek çok şeyi bu uygulamada bulabiliyorsunuz.

Uygulama ile doktora gitmeniz gereken günleri ve ilaç almanız gereken zamanları hatırlatıcı olarak ekleyebiliyor ve unutmanızı engelliyorsunuz. Yine doktor randevularınızı uygulamaya kaydedip takibini yapabiliyorsunuz.

Yine uygulama üzerinden bebeğinizin an be an gelişimini ve büyümesini takip edebiliyor ve görebiliyorsunuz. Ayrıca hamileliğiniz esnasında hem bebek hem de anne sağlığı için yapmanız gerekenleri de görüntüleyebiliyorsunuz.

Bununla birlikte yukarıda da belirttiğim gibi uygulama içerisinde bulunan binlerce makale ile, anne olmadan önce hem annelik hem de bebeklerle ilgili pek çok faydalı bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Böylece kendinizi şimdiden hazırlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın bir de sosyal yönü bulunduğunu söylemeliyim. Uygulama ile çeşitli hamilelik gruplarına katılabiliyor ve diğer hamilelerle deneyimlerinizi paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR