Go Surf

Go Surf
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Go Surf mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Go Surf resnki bir görünümü zorlu bir oynanışla birleştiren bir mobil sörf oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Go Surf'te dalgaların üzerinde geçen bir macera bizi bekliyor. Oyunda tropikal bir adaya konuk oluyoruz ve yüksek dalgalar kıyıya doğru ilerlerken bu dalgaların sırtına çıkarak sörf tahtamızla kaza yapmadan yol almaya çalışıyoruz. Oyunda sörf tahtamızın üzerinde durarak devrilmemek için büyük bir mücadele vermemiz gerekiyor. Oyun genel olarak reflekslerimizi test ediyor.

Go Surf, bir sonsuz koşu oyunu olarak değerlendirilebilir. 2 boyutlu oyunda kahramanımız sörf tahtasının üzerinde ekranda yatay olarak sürekli yol alırken onun alçalıp yükselmesini sağlıyoruz. Oyun boyunca karşımıza jetskiler gibi çeşitli engeller çıkıyor ve bu engellere çarpmamamız gerekiyor. Eğer yavaşlarsak dalga sırtını kaçırdığımız için kahramanımız sörf tahtasından düşüyor.

Go Surf'ün grafikleri göze gayet hoş görünmekte. Oyunu tek parmakla oynayabilmemiz mümkün olduğu için Go Surf basit bir kontrol sistemi sunuyor.