GogoGate 2.01 (ios)

GogoGate

GogoGate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GogoGate ile garaj kapınızı iPhone ve iPad'inizden açıp, kapatabilirsiniz.

GoGogate, garaj kapınızı dilediğiniz yerden açma, kapatma ve izleme izni veren ücretsiz bir uygulamadır. 3 garaj kapısını uzaktan kontrol etmeyi destekleyen uygulamada push bildirim özelliği de bulunmaktadır.

Hayatımızın bir parçası olan, yere düşse içimizin cız ettiği akıllı telefon ve tabletler artık bilgisayarlarımız kadar güçlü ve sürekli gelişerek yeni özellikler kazanıyorlar ve yetenekleri ile bizleri şaşırtıyorlar. Gün içerisinde e-postalarımıza bakmaktan gündemi takip etmeye, müzik dinlemekten oyun oynamaya kadar pek çok şeyi akıllı telefon / tabletimizde yapıyoruz. Peki ya Garaj kapınızı da iPhone ve iPad’inizle açabileceğinizi biliyor muydunuz? GoGogate adını taşıyan tamamen ücretsiz gelen uygulama sayesinde garaj kapınızı tek dokunuşa mobil cihazınızdan açıp kapatabiliyorsunuz.

GoGogate cihazınızı iPhone ve iPad’inize bağlayan, böylelikle garaj kapınızı dilediğiniz yerden yönetmenize imkan tanıyan uygulama bağlantıyı kurmak için WiFi ev ağınızı veya internete kullanıyor. Uygulama 3 adımda kullanıma hazır alıyor. Kurulumun nasıl yapıldığını resmi sayfadan izleyebilirsiniz.

GoGogate Özellikleri:

  • 3 garaj kapısını kontrol etme
  • Garaj kapıları durum bildirimi (Açıldığında ve kapandığında)
  • 128 Bit şifreleme teknolojisi ile 0 güvenlik
  • Temiz, yenilikçi ve kullanıcı dostu arayüz

YORUMLAR