Graffiti Ball

Graffiti Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Graffiti Ball, tüm bölümlerde size verilen topu çizeceğiniz yollar yardımı ile bitiş noktasına götürmeye çalışacağınız eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Graffiti Ball, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en eğlenceli bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Yeni tür bir oyun fiziğine sahip olan uygulamada amacınız size verilen topu bitiş noktasına ulaştırmak. Tabi bunu yapabilmek için bölümler üzerinden yollar çizerek, topun bu yolları takip ederek bitiş noktasına ulaşmasını sağlıyorsunuz.

Çizdiğiniz yollardan sonra topu serbest bırakarak tamamen doğal hareketler ile bitiş noktasına varması gereken oyunda, zaman faktörü çok önemli. Size verilen süre içerisinde yolu çizerek, topu serbest bırakıp bitiş noktasına ulaşması gerekli. Fakat ekstra zaman kazanabileceğiniz zaman kutucukları üzerinden topu geçirerek süre kazanabilirsiniz.

Sahip olduğunuz süreye göre, son derece sade yollar çizebileceğiniz gibi, yaratıcılığınızı kullanarak birbirinden güzel resimler çizerek de topu bitiş noktasına götürebilirsiniz.

Gerçekçi fiziği ve etkileyici grafikleri ile oyuncuların beğenerek oynadığı Graffiti Ball'da 5 farklı şehir ve 100 bölüm bulunmaktadır. Farklı bir bulmaca oyunu arıyorsanız Graffiti Ball'u ücretsiz olarak indirerek iOS cihazlarınız üzerinden hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilmek için aşağıdaki tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederim.