Grand Theft Auto: iFruit 1.0 (ios)

Grand Theft Auto: iFruit

1.0
Grand Theft Auto: iFruit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    4,732

  • Üretici

    Rockstar Games

Grand Theft Auto: iFruit uygulaması ile GTA 5 ile daha çok bütünleşebilirsiniz

Grand Theft Auto: iFruit uygulaması yeni çıkan GTA 5 oyundaki deneyiminizi çok farklı seviyelere taşıyacak ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Rockstar tarafından yayınlanan resmi uygulama Rockstar Games Social Club ile bütünleşik bir şekilde çalışıyor. Rockstar Games Social Club hesabınızla üye girişi yaptıktan sonra oyundaki bazı özellikleri kontrol edebilmeniz mümkün. Bunun yanında oyun oynarken size yardımı dokunacak aktiviteler de yürütebiliyorsunuz.

iFruit enson GTA 5 haberlerini de takip edebilmenize imkan tanıyan bir haber takip uygulaması olarak da kullanılabilmekte. iFruit'in en büyük özelliği Los Santos Customs fonksiyonu. Oyunda yer alan Los Santos Customs arabalarımızı modifiye etmemize, boyalarını ve dış görünüşünü değiştirmemize imkan tanıyan atölyelerdir. Bu uygulama ile oyunda olmadığımız zamanlarda Los Santos Customs'u ziyaret edebiliyoruz ve mevcut modifiye seçeneklerine göz atabiliyoruz. Nerede olursak olalım hayalimizdeki arabamızı yaratmamıza imkan tanıyan bu bölüm GTA 5 ve GTA Online'da kullanabileceğimiz kendimize özel modifiye plakamızı rezerve etmemize de imkan tanıyor.

Los Santos Customs ile yaptığımız modifiyeleri sipariş listemize alarak oyuna girdiğimizde Los Santos Customs'u ilk ziyaret edişimizde arabamıza uygulatabiliyoruz. Böylece oyunda bu iş için gereksiz zaman harcamaktan kurtularak oyun için ayırdığımız zamanı direkt olarak hikayeye ve aksiyona harcayabiliyoruz.

Grand Theft Auto: iFruit'in bir diğer önemli özelliği Chop the Dog olarak adlandırılan sanal evcil hayvanımız. Oyunda Franklin'in evcil hayvanı olan Chop'u bu uygulama ile besleyebiliyoruz, su verebiliyor ve oyun oynatabiliyoruz. Chop ile ilgilenmek bize oyunda Franklin ile oynarken artılar kazandırmakta. Bu sayede Chop oyunda daha yardımsever oluyor, pati verme, oturma, yalvarma gibi çeşitli hareketler öğreniyor, yolda yürüken gizli eşyaların kokusunu alabiliyor.

YORUMLAR