Groove Racer

Groove Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Groove Racer, mini arabalarla yarışlara katıldığınız ücretsiz bir oyundur.

Groove Racer, mini arabalarla yarışma imkanı tanıyan etkileyici grafik ve seslere sahip bir yarış oyunudur. Ücretsiz sunulan oyunu hem iPhone hem de iPad’inizde saatlerce oynayabilirsiniz.

Groove Racer, 21 eşsiz tasarımlı araba ve 110 farklı mekan sunan, mini arabalarla yarıştığınız oynaması son derece zevkli bir oyun. Gerek araba kontrolleri gerekse de modellemeler yönünden benzer araba yarışı oyunlarından farklılık gösteren Groove Racer oyununda rakiplerinizle birebir yarıştığınızdan bir sonraki yolu açabilmek için yarışları kesinlikle birinci tamamlamanız gerekiyor. Oyundaki temel amacınız ise tüm kupaları kazanarak adınızı en iyiler listenize yazdırmak.

Farklı kontrol mekanizmasına sahip Groove Racer oyununda tasarım harikası mini arabaları yolda tutmak oldukça zor. Arabanızla ilerlemek için tek yapmanız gereken parmağınızı ekrana basılı tutmak olsa da parmağınızı doğru zamanda çekmediğinizde arabanız spin atıyor ve kupayı rakibinize veriyorsunuz. Bazı yarışları tek turda tamamlarken, bazılarında 3 tur atmanız gerekiyor. Yarışlarda birinci gelerek farklı yollarda yarışma imkanı buluyorsunuz. Çoğu pisti yarışları kazanarak açsanız da özel yolları görmek için tek şansınız size sunulan paketi satın almak.

Güncellemelerle birlikte yeni pist ve arabalara merhaba diyeceğimiz Groove Racer, benzer araba yarışı oyunlarından oldukça farklı ve oynadıkça oynatan oyunlar kategorisinde.