Grumpy Bears 1.0.9 (ios)

Grumpy Bears

Grumpy Bears
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grumpy Bears, oyuncuların bal kovanlarını savunmaya çalışacağı mücadeleye dayalı ve heyecanlı bir iOS aksiyon oyunudur.

Grumpy Bears, iOS cihaz sahipleri tarafından oynanabilecek en heyecanlı ve en çekişmeli oyunlardan bir tanesidir. Oyundaki ilk göreviniz, sahip olduğunuz bal kovanlarını tehlikeli ayılardan korumak. Bunu yapabilmek için ise onlara çeşitli objeler fırlatabilirsiniz. Ayılar ne pahasına olursa olsun bal kovanlarını almaya çalışacakları için, oldukça dikkatli olmalı ve onlara istediklerini vermemelisiniz.

Kovanları koruyabilmek için ayılara bombalar atabilir ve diğer silahları kullanabilirsiniz. Fakat silahlarınızı düzgün kullanabilmek için tehliekli ayılar ile aranızdaki mesafeyi çok iyi hesaplamalısınız. Kamyonun arkasında geçireceğiniz oyunda, ayılar sizi takip etmektedir. Genel olarak oyun yapısına uygun ve kaliteli grafikleri bulunan Grumpy Bears ile saatlerce eğlenebilirsiniz.

iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek oynayabileceğiniz Grumpy Bears oyununu kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Bir çok silah seçeneği arasından tarzınıza en uygun olanı seçerek tehlikeli ayılardan bal kovanlarını korumalısınız.

YORUMLAR