GT6 Track Path Editor

GT6 Track Path Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GT6 Track Path Editor, Gran Turismo 6 için özel pistler hazırlayabileceğiniz yararlı ve özel bir iPad uygulaması.

GT6 Track Path Editor, sadece iPad'ler üzerinde çalışan ve iPhone'lar ile uyumlu olmayan bir Gran Turismo 6 pist hazırlama uygulaması. PlayStation 3 oyunlarından bir tanesi olan GT6 için yeni ve kendinize özel pistler hazırlamanızı sağlayan uygulama, Sony tarafından oyunculara söz verildi ve sonunda uygulama marketlerdeki yerini aldı. iPad versiyonu dışında Android tabletler için de bulunan uygulama, Gran Turismo 6'nın Arcade modunda kullanabileceğiniz yeni ve tamamen sizin kararlarınız ile şekillenecek pistler oluşturmanızı sağlıyor.

Pistin ilk olarak temasını seçerek işlere koyuluyorsunuz. Daha sonra çevr düzeni ve rotasını da belirleyerek pistin oluşumunu yavaş yavaş tamamlamaya devam ediyorsunuz. Son olarak ise hazırlamış olduğunuz pisti Gran Turismo 6 oyununu aktarıyorsunuz.

Bu uygulamayı kullanarak iPad'leriniz üzerinde oluşturduğunuz pistlerde yarışabilmek istiyorsanız internete bağlı bir PlayStation 3 ile birlikte Gran Turismo 6 oyununun sahibi olmanız gerekiyor. Eğer gereken her şeye sahipseniz uygulamayı hemen indirerek kendi pistlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Ben pisti nasıl yaparım diye düşünmeyin çünkü uygulama ile düşündüğünüzden daha kolay şekilde hazırlandığını söyleyebilirim. Tamamen sizin seçimlerinize göre hazırlanan bir pist olmasına rağmen gerekli otomasyon çok iyi yapılmış ve pisti hazırlarken herhangi bir zorluk çekmiyorsunuz. Yaratıcılığınızı kullanarak mükemmel yarış pistleri hazırlayabilirsiniz.

YORUMLAR