Guardian Cross

Guardian Cross
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guardian Cross, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz fantastik bir rol yapma ve savaş kartı oyunudur.

Rol yapma oyunlarını ve savaş kartı oyunlarını seviyorsanız, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz fantastik bir rol yapma ve savaş kartı oyunu olan Guardian Cross'ı da seveceğinize eminim.

Oyun içerisinde kartlardan oluşan kahramanlarınızın bulunduğu destenize ekleyebileceğiniz 300'den fazla toplanabilir kart bulunmakta ve bu kartlar sayesinde başlamış olduğunuz heyecanlı maceranızda farklı görevleri tamamlayabilir ve rakiplerinizle mücadele edebilirsiniz.

Guardian Cross'da asıl amacınızsa toplayabileceğiniz 300'den farklı savaş kartından en iyilerini elinizde bulundurmak ve her kartı yükseltebileceğiniz kadar yükselterek oyun içerisindeki en iyi desteye sahip olmak.

Oyun içerisinde yer alan farklı görevleri yerine getirerek ödüller kazanmaya çalışırken bir yandan da dünya üzerinde Guardian Cross'ı sizin gibi oynayan diğer oyunculara karşı kıyasıya bir mücadele içerisinde olacaksınız.

İsterseniz kendi arkadaşlarınızla birlikte PVP arenalarına girerek diğer oyunculara karşı elinizde bulunan kart destesini deneme şansına da sahip olabilirsiniz.

Sizlere fantastik bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açacak olan Guardian Cross'da sizlerde yerinizi hemen alabilirsiniz.

YORUMLAR