Guardian Hunter 4.6.1 (ios)

Guardian Hunter

Guardian Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz bir rol oyunu oynayacağız.

Android ve İOS platformunda milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanan Guardian Hunter tamamen ücretsiz bir rol oyunudur.

Dünya çapında milyonlarca oyuncuyu bünyesinde bulunduran yapım mobil rol oyunları arasında şu sıralar oldukça popüler bir konumda yer alıyor. İki farklı mobil platformda ücretsiz olarak yayınlanan yapım her kesimden oyuncuya hitap etmeye devam ediyor. Sohbet özelliğinin yer aldığı mobil rol oyununda oyuncular arkadaşları ile klanlar kurabilecek ve bu klanlar ile savaşlara dahil olabilecekler. Oyuncular sohbet özelliği ile hızlı kararlar alabilecek ve arkadaşları ile taktikler yapabilecekler.

Trollgames imzası ile geliştirilen ve yayınlanan yapımda oyuncular karakterlerini geliştirecek ve düşman karşısında daha güçlü olacaklar. Dileyen oyuncular karakterlerinin silah ve zırh özelliği üzerinde değişiklikler yaparak onları daha etkili bir şekilde kullanma fırsatı elde edecekler. Dünya çapında bir oynanışa sahip olacak olan yapımda kalıcı bir internet bağlantısına ihtiyaç duyacağız.

Guardian Hunter ücretsiz olarak milyonlara hitap etmeye devam ediyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR