Guardian Stone

Guardian Stone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guardian Stone mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Guardian Stone görünümü ve taktiksel oynanışıyla sizi uzun süre mobil cihazınızın başında tutabilecek bir rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Guardian Stone'da içinde ejderhaların, orkların, titanların ve diğer mitolojik yaratıkların yer aldığı fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve bir grup kahramanı yöneterek ganimet ve şöhret peşinde koşuyoruz. Guardian Stone içerisinde 70'e yakın farklı kahraman seçeneğine sahibiz. Kahramanlar farklı uzmanlıklar altında toplanıyorlar. Kimi kahramanlar kılıç ve ağır zırhları kullanmakta ustayken kimi kahramanlar ok ve yayda, kimileri de büyü kullanmakta ustalar. Hangi kahramanları seçtiğimiz ise oyun stilimizi belirliyor.

Guardian Stone'un taktiksel bir oynanış sistemi mevcut. Sıra tabanlı savaşlara katıldığımız oyunda düşmanlarımızla savaşırken hamlelerimizi dikkatli bir şekilde planlamamız, rakibimizin zayıflıklarını ve güçlü yönlerini dikkate almamız gerekiyor. Kahramanlarımızın sahip oldukları kendilerine has yetenekler ise bize avantaj kazandırarak oyunu kolaylaştırıyor.

Guardian Stone'un güzel grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Oyunu dilerseniz tek başınıza, dilerseniz diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.