Guess The 90's

Guess The 90's
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guess The 90's, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz en eğlenceli ve ücretsiz bilgi yarışması oyunlarından bir tanesidir.

Guess The 90's, size gösterilen resimlerdeki içeriğin ne olduğunu doğru tahmin etmeye çalışacağınız ücretsiz ve eğlenceli bir iOS oyunudur. Oyunun benzer türdeki oyunlardan farkı ise oyun içerisinde gösterilen resimlerde 90'lı yıllara ait TV programları, çizgi filmler, oyunlar ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Bu nedenle oyunu 90'lı yıllarda yetişen kullanıcılar daha çok sevebilir.

Oyun içerisinde size gösterilen resimlerdeki çizgi filmi, oyunu veya TV programını doğru tahmin edebilmek için size verilen harfleri kullanmalısınız. Ayrıca zorlandığınızda kullanabileceğiniz harf satın alma ve ipucu satın alma gibi özellikler bulunmaktadır. Malesef oyunun Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Bu nednele oyunu İngilizce olarak oynarken çıkan kelimeleri de İngilizce olarak tahmin etmeniz gerekmektedir. Ayrıca oyun içerisinde gösterilen resimlerde yer alan içeriklerin bir çoğu Amerikan kültürüne aittir. Bu yüzden bazı resimleri tahmin etmekte zorlanabilirsiniz.

Eksi yönlerine rağmen oldukça eğlenceli ve keyif veren bir bilgi yarışması oyunu olan Guess The 90's uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.