Guess The City

Guess The City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guess The City, Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerin resimlerine bakarak doğru tahmin etmeye çalışacağını eğlenceli ve ücretsiz bir iOS kelime oyunudur.

Guess The City, resimlerine bakarak hangi şehir olduğunu tahmin etmeye çalışacağınız eğlenceli bir iOS oyunudur. Film veya dizi izlerken yada daha önce gezme fırsatı bulduğunuz şehirleri oyunda çok kolay bir şekilde tanıyabilirsiniz.

Şehirlere ait fotoğraflarda o şehre ait en ünlü binalar bulunuyor. Bu sayede tanımak çok daha kolaylaşıyor diyebilirim. 200'den fazla güzel ve tarihi şehrin bulunduğu oyuna düzenli olarak yeni şehirler eklenmektedir.

Oyunda zor durumda kalıp bilememediğiniz şehirler için ipucu alabilir yada Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarınıza sorabilirsiniz. Ayrıca oyunda tamamlayabileceğiniz başarı hedefleri bulunuyor. Bu sayede oynarken hırs yaparak daha çok vakit geçirebilirsiniz.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan biri olan Guess The City'i hemen ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR