Guess The Movie 4.6 (ios)

Guess The Movie

4.6
Guess The Movie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    46

  • Üretici

    JINFRA

Guess the Movie, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte en popüler ve en çok izlenen filmlerin posterlerine bakarım isimlerini tahmin etmeye çalışacağınız eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Guess the Movie, oynanışı çok basit fakat bir o kadar eğlenceli bir bulmaca oyunu. iPhone ve iPad'lerinize yükleyerek tek başınıza veya sevdiklerinizle birlikte en çok izlenen popüler filmlerin posterlerine bakarak isimlerini tahmin etmeye çalışıyorsunuz.

Film severlerin oldukça ilgisini çekebilecek uygulamada, film posterleri üzerinde daha rahat tahmin edebilmeniz için ufak oynamalar yapılmış. En son çıkanlar, en popülerler, Oscar alanlar gibi tercih yapabileceğiniz film listeleri bulunuyor. İstediğiniz seviyeyi seçerek önünüze gelen film posterlerinin hangi filme ait olduğunu bulmalısınız. Tahmin etmekte zorlanırsanız ipucu kullanarak yardım alabilmek mümkün.

Oynadıkça bağımlılık yapan Guess The Movie uygulaması ile eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Uygulama içerisindeki mağazadan daha fazla ipucu, reklam kaldırma paketi veya premium paket satın alabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu uygulamayı hemen denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR