Günün Fırsatı

Günün Fırsatı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanan Günün Fırsatı uygulaması ile bedava olan ücretli uygulamaları kolayca takip edebilirsiniz.

Günün Fırsatı uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve ücretsiz hale gelen kaliteli uygulamalar hakkında anlık olarak bilgiler alabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olarak sunuluyor. Hem kolay kullanılır yapısı hem de doğru bilgiler vermesi nedeniyle iOS işletim sistemli cihazlarınızda en çok kullanacağınız uygulamalardan birisi olacağına eminim.

Hepimizin yakından tanıdığı bir şirket olan JoyGame tarafından üretilen uygulama, sahip olduğu bildirimler desteği sayesinde sizi bedava hale gelen uygulama ve oyunlar hakkında hemen bilgilendirebiliyor. Aynı zamanda bildirimler özelliğini açan kullanıcılar için JoyGame oyunlarından pek çok indirim kuponu kazanma imkanı da mevcut.

Uygulamanın arayüzü oldukça anlaşılır ve kolay kullanılır bir şekilde düzenlenmiş. Bu nedenle ücretsiz hale gelen uygulamaları hemen görmek ve cihazınıza yüklemek mümkün hale geliyor. Oldukça hızlı ve net sonuçlar vermesi nedeniyle uygulamayı kullanırken oldukça memnun kalacağınıza inanıyorum.

Apple Store'da bulunan pek çok uygulama üreticisi, kullanıcıların dikkatini çekmek ve böylece uygulamasının daha popüler hale gelmesini sağlamak için indirimlere ve ücretsiz kampanyalara başvurabiliyor ancak bunların kullanıcılar tarafından durup dururken farkedilmesi neredeyse imkansız diyebilirim. Dolayısıyla bu tip bildirim uygulamaları ile gidişattan daha kolay haberdar olunabiliyor.

Eğer iOS cihazlarınızda bu büyük indirimlerden haberdar olmak istiyorsanız uygulamayı denemeyi unutmayın.

YORUMLAR