Hamster Islands

Hamster Islands
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hamster Islands, hamsterlar büyütüp kendi hamster adanızı yönetebileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Evinde daha önce hamster beslemiş olanlar ve tekrar hamster görmek isteyenler için geliştirilmiş olan Hamster Islands, oyuncularını büyük bir eğlenceye çağıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Hamster Islands, birbirinden farklı hamster karakterlerine sahip.

Hamster Islands oyununda hamsterları besleyerek kendi adanızı geliştirmeniz gerekli. Siz oyunda bir gözlemci olarak tüm hamsterları izliyor ve onlara yemek veriyorsunuz. Hamsterlar yemek yedikçe büyüyor ve gelişiyor. Bu gelişme sizin adanız için oldukça önemli. Çünkü gelişen hamsterlar adanıza yeni özellikler kazandırıyor.

Onlarca farklı hamster karakteri ile birlikte birbirinden farklı adalara geçiş yapabilirsiniz. Adaların değişmesi ise sizin görevleri yapma başarınıza bağlı. Eğer kısa sürede size verilen tüm görevleri başarıyla yaparsanız yeni adanıza hemen taşınabilirsiniz. Görevlerde başarılı olabilmek için ise hamsterlerı iyi beslemeli ve geliştirmelisiniz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz ve müzikleriyle birlikte sizi rahatlatacak bir oyun olan Hamster Islands'ı hemen şimdi indirin ve maceraya başlayın.