Hangisi? Seç Birini! 1.2 (ios)

Hangisi? Seç Birini!

1.2
Hangisi? Seç Birini!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilginize ve görsel hafızanıza güveniyorsanız Hangisi? Seç Birini! tam size göre.

Hangisi? Seç Birini!, internet bağlantısı gerektirmeyen soru cevap, bilgi yarışması oyunu. iPhone / iPad cihazınızda bilgi yarışması, görsel hafıza testi oyunları oynuyorsanız, yerli geliştirici tarafından iOS platformuna da ücretsiz açılan bu oyunu kesinlikle oynamalısınız. Sorular da sürekli yenileniyor!

Durakta, otobüste, metroda, misafirlikte, arkadaşınızı beklerken, molada veya canınız sıkıldığında mobil cihazınızda açıp oynayabileceğiniz internetsiz hızlı oyunlardan. Genel kültür, tarih, coğrafya, sinema, spor, bilim alanında kendinize güveniyor, bilgi yetmez görsel hafızamı da sınamak istiyorum diyorsanız Hangisi? Seç Birini! bilgi yarışması oyununu şiddetle tavsiye ederim.

Her kategoride yüzlerce soru, birbirine yakın üç şık arasından seçim yapma stresi sizi bekliyor. Her soru için maksimum 30 saniye ayırabiliyorsunuz. Ayrıca sorular gelirken süre akıp gidiyor. Bilemediğiniz soruda elenmiyorsunuz; üç yanlış cevabın ardından yarışma sonlanıyor. Üç joker hakkınız var. Tahmin edeceğiniz üzere hayat kurtaran jokerler sınırlı kullanımlı. Soruları bildikçe gelen altınlarla ücretsiz joker alabiliyorsunuz. Oyun içi videoları izleyerek de ücretsiz altın kazanabiliyorsunuz.

YORUMLAR