Happy Chef 2 1.0 (ios)

Happy Chef 2

1.0
Happy Chef 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Chef 2, iPhone'unuzda ücretsiz oynayabileceğiniz görselleri ve oynanışı ile başarılı bir zaman yönetimi oyunu.

Happy Chef 2, iPhone’unuzda zaman yönetimi oyunlarını oynarken keyif alıyoranız kesinlikle indirip bir göz atmanız gerektiğini düşündüğüm bir yapım. Ücretsiz olarak sunulan oyun hem farklı mekanlarda geçmesi ile hem de gerçeğe yakın oynanış sunması ile beğenimi kazandı. 70’den fazla bölümün yer alması da bonusu diyebilirim.

Daha önce hiçbir oyununu oynamadığım Nordcurrent adında bir şirketin imzasını taşıyan iOS oyunu kıyıda köşede kalmış kaliteli yapımlar arasında. Oyunda amacınız her zaman yönetimi oyununda olduğu gibi verilen süre içerisinde hedeflenen parayı kazanmak. Happy Chef 2 oyununda da dünyaca tanınmak isteyen bir şefi kontrol ediyorsunuz. İtalya’da günün her saati dolup taşan popüler bir restoranda başladığınız, para kazanıp işleri ilerlettikçe Hawaii, Çin, Fransa ve Amerika’ya uğradığınız oyunda 100’den fazla yemek hazırlıyorsunuz. Para kazandıkça menülerinizi genişletebiliyor, restoranınızın iç görünümünü değiştirebiliyorsunuz.

70’den fazla bölümün, 5 mini oyunun bulunduğu oyunun oynanışını oldukça beğendim. Pizzaların fırında çok pişmesi sonucu yanmaları ve fazla pişirilen pizzaların çöpe atılması sonucu kazançtan kesilmesi, müşterilerin sipariş gecikmesi sonucu masadan kalkmaları veyahut hızlı teslimde bahşiş bırakmaları tek kelimeyle süper.

Dünya mutfağını yakından tanımamıza da yardımcı olan Happy Chef 2, görsel açıdan da kaliteli bir yapım olmuş. Restoranın, yemeklerin, müşterilerin görünümü harika. Her yönüyle beğendiğim bu oyunu zaman yönetimi oyunlarından keyif alan ve yemekle arası iyi olan herkesin iPhone'una indirmesini öneririm.

YORUMLAR