Happy Chef 1.2 (ios)

Happy Chef

1.2
Happy Chef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Chef, uzun süreli oynanışta keyif veren nadir zaman yönetimi oyunları arasında ve iPhone için ücretsiz.

Happy Chef, iOS tabanlı iPhone cihazınızda uzun sürede bile keyifle oynayacağınızı düşündüğüm bir zaman yönetimi oyunu. Farklı restoranlarda bulunarak dünya mutfağından lezzetleri müşterilerimizle buluşturduğumuz bu restoran işletme oyununda zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmıyoruz.

Ara sahneleri, yüksek kalitede görselleri (Karakter, restoranlar, yiyecekler üzerinde gerçekten çalışılmış.) ve gerçeğe yakın oynanışı ile dikkat çeken Happy Chef oyununda amacımız hayatlarında ilk defa mutfağa adım atacak dört kişi dünyanın en iyi şefleri yapabilmek. Dört karakter arasından istediğimizi seçerek oyuna başlıyoruz. Restorandaki ilk günümüzde hamburger ve içecek hazırlamaktan öteye gidemiyoruz. Daha ilk günden restorana onlarca müşteri geliyor ve çoğu aynı siparişi veriyor. Müşterilerin siparişlerini zamanında ve eksiksiz yetiştirebilmek ise tam bir beceri işi. Çünkü menü hazırlama gerçeğe oldukça yakın yapılmış. Hemen malzemeleri üst üste koyup tabağı hazır etmeniz mümkün değil. Örneğin; bir hamburger siparişi aldıysanız öncelikle köfteyi ızgaraya atıp pişirmeniz gerekiyor. Ayrıca müşteriler çoğaldığında dalgınlık sonucu köfteyi ızgarada unutursanız köfte kömür haline geliyor ve direk çöpe gidiyor.

70’den fazla bölümün bir bölümünü ücretsiz olarak oynamamıza izin veren Happy Chef’de müşteri animasyonları oldukça etkileyici. Siparişini geç teslim ettiğiniz müşteri kızıp beş kuruş vermeden restoranı terk ediyor veya siparişini hızlıca sunduğunuz müşteri memnuniyetini bahşiş vererek gösteriyor. Bu detaylar oyuna renk katmış ve kesinlikle oynanabilirliği artırıyor.

Happy Chef Özellikleri:

  • 5 farklı mekanda bulunarak dünya mutfağını yakından tanıyın.
  • Yeni malzemeler alarak menü çeşidinizi artırın.
  • Restoranınızı dekore ederek daha fazla müşterinin gelmesini sağlayın.
  • 70’den bölüm ile uzun süreli oynanışın keyfini çıkarın.
  • 100’den fazla yemek pişirin.

YORUMLAR