Happy Cube Death Arena 1.0 (ios)

Happy Cube Death Arena

1.0
Happy Cube Death Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Cube Death Arena tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz, küçük jöle karakterimizi tuzaklardan kaçırmaya çalıştığımız bir beceri oyunudur.

Happy Cube Death Arena tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir iOS oyunudur. Bu eğlenceli oyunda tehlikelerle dolu bir odada sıkışıp kalmış bir jöleyi kontrol ediyoruz ve ona hayatta kalması konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Sıkıştığımız oda çok sayıda tuzaklarla dolu ve bu tuzakların tek amacı bizi öldürmek. Bu konuda yapabileceğimiz çok şey yok. Tek yapabildiğimiz zıplamak ve tuzaklardan sıyrılmak. Karakterimizi zıplatmak için ekrana dokunmamız yetiyor. Bazen tuzaklar çok yavaş geliyor, bu aşamada çift zıplama gerçekleştirerek havada biraz daha vakit kazanabiliyoruz. Birkaç tuzağı atlattıktan sonra bölümler daha hızlı ilerlemeye başlıyor ve reflekslere çok iş düşüyor.

Eğlenceli ve renkli grafikleriyle eğlence faktörünü katlayan Happy Cube Death Arena’da çok yüksek seste dinlediğinizde sinir bozan bir müziğe yer verilmiş. Yine de keyifli bir oyun diyebilirim. Çok fazla bir olayı yok, kısa molalarınızı değerlendirmek istiyorsanız Happy Cube Death Arena’yı deneyebilirsiniz.