Hassle Me!

Hassle Me!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hassle Me, bir çok özelliğe sahip ve kullanımı kolay bir iOS hatırlatma uygulamasıdır.

Hassle Me!, iOS kullanıcılarının hatırlaması gereken aktivite ve etkinlikleri onları rahatsız ederek hatırlatan eğlenceli ve kullanımı kolay bir hatırlatma uygulamasıdır. Önemli günlerizi, işlerinizi ve konuları uygulamaya ekleyerek vakti geldiğinde sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulama marketi üzerindeki diğer hatırlatıcı uygulamara göre çok daha rahat bir kullanıma sahip olan Hassle Me, kullanıcıların karışık ayarlar yapmasını gerektirmiyor.

Kullanıcılar istedikleri an bir taslak ekleyebilir veya varolan taslağı silebilir. Ayrıca yapmanız gereken kaç tane işleminizin olduğunu detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Listenizde bulunan ve en son eklediğiniz taslakları görüntüleyebilirsiniz. Sade ve kullanışlı bir uygulama olarak Hassle Me, dilerseniz bildirim yolu ile dilerseniz cihazınızın titremesi ile sizi uyarabiliyor. Bu seçenekler dışında uyarı mesajı ve ses efektlerini de kendinizi uyarmak için kullanabilirsiniz. Kalabalık veya gürültülü bir ortamda olsanı bile Hassle Me'nin size uyardığını görmemeniz veya duymamanız imkansız.

Özellikler:

  • Kolayca hatırlatıcı ekleme
  • Varolan hatırlatmaları düzenleme, yenisini ekleme ve silme
  • Hatırlatma notlarınıza resim ekleme
  • Kullanımı kolay ve ücretsiz