Head On Racing

Head On Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Head On Racing, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz heyecanlı bir beceri oyunu.

Head On Racing, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz basit fakat eğlence dozu yüksek bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen Head On Racing'te stres seviyesi yüksek bir mücadeleye giriyoruz. Açıkçası grafik olarak beklentilerimizin altında kaldığını söyleyebilirim. Biraz daha detaylı modellemeler iyi olabilirdi. Fakat oyuna başladıktan sonra bu tarz detaylara takılmanın yersiz olduğuna karar verdik çünkü oyun gerçekten de sinir bozucu ve zor!

Head On Racing'te elips şeklindeki bir pistte mümkün olduğu kadar uzun süre ilerlemeye çalışıyoruz. Bu görevde karşımızda duran tek engel karşı şeritten tam gaz üzerimize gelen diğer arabalar. İlerlediğimiz yol iki şeritli olduğu için zamanında şerit değiştirerek çarpışmayı engellemek çok önemli. Tam zamanında ekrana tıklayarak aracın şerit dğeiştirmesini sağlamalıyız. Aksi halde çarpışarak bölümü başarısızlıkla sonlandırabiliriz.

Diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da başarısız olana kadar yaptığımız skor en yüksek skor olarak hanemize yazılıyor. Açıkçası Head On Racing'in arkadaş ortamlarını şenlendirecek bir oyun olduğunu düşünüyorum. Eğer reflekslerinize güveniyorsanız bu oyunu mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR