Heavenstrike Rivals

Heavenstrike Rivals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heavenstrike Rivals, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz taktiksel kart oyunu olarak öne çıkıyor.

Heavenstrike Rivals, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir taktiksel kart oyunu olarak öne çıkıyor. Epik bir mücadeleye konuk edildiğimiz bu sürükleyici oyunda PvP savaşlara katılıyor ve rakiplerimizi saf dışı bırakmaya çalışıyoruz.

Oyunun en önemli özelliklerinden biri gerçek oyunculara karşı mücadele ediyor olmamız. Elbette bunu yapabilmek için internet bağlantısına sahip olmamız gerekiyor. Gerçek zamanlı olarak yapılan mücadelelerde arenanın galibi olmayı amaçlıyoruz.

Oyunda toplayabileceğimiz 200 adet karakter bulunuyor. Bu karakterlerin her biri kendi özel yeteneklerine sahipler. Dolayısıyla takımımızı oluştururken yetenekleri göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Karakterlerin her birine farklı bir animasyon tasarlanmış olması da kayda değer detaylardan bir tanesi.

Manga tarzında hazırlanmış olan karakterler oyunun orijinal atmosferine katkıda bulunuyor. Buna ek olarak bölüm tasarımları da son derece tatmin edici seviyelerde. Açıkçası oyunun her anında bir özenlilmişlik hissi hakim. Burası olmamış dediğimiz bir nokta yok. Square Enix imzası taşıyan Heavenstrike Rivals, taktiksel kart oyunu oynamak isteyenlerin mutlaka göz atması gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR