Helicopter Sim 1.0 (ios)

Helicopter Sim

1.0
Helicopter Sim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Helicopter Sim detaylı bir helikopter savaşı oyunudur

Helicopter Sim eğer gerçekçi bir helikopter simülasyonu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz başarılı bir simülasyon.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu simülasyon oyunu bize bir savaş helikopteri pilotu olmanın ne demek olduğunu gösteriyor. Simülasyon oyunlarındaki tecrübe ve başarısıyla tanınan RORTOS firması tarafından geliştirilen bir diğer oyun olan Helicopter Sim'de Hellfire Squadron adlı elit pilotlardan oluşan bir takıma dahil oluyoruz. Bu takımın katıldığı görevlerde düşman üslerine saldırarak savunmalarını etkisiz bırakma veya saldıran düşman birliklerini durdurma gibi mücadelelere katılmaktayız.

Helicopter Sim'in kontrolleri oldukça detaylı olarak tasarlanmış. Helikopterinizin çoğu detayıyla ilgilenirken makinalı tüfeklerinizi ve füzelerinizi de yönetmeniz gerekiyor. Yüksek kaliteli grafiklerle donatılmış oyunun gerçekçi olabilmesi için d4etaylı bir fizik motoru da kullanılmış. Oyunun ücretsiz versiyonunda 1 senaryo içerisinde 6 farklı görevi oynayabiliyorsunuz. Bu görevler boyunca 18 mücadele bizi bekliyor. Eğer helikopter kullanma yeteneklerinizi geliştirmek isterseniz oyunun serbest uçuş modunu oynayabilirsiniz. Bu modda hava şartlarını belirlemenize de imkan veriliyor.

Helicopter Sim oynayabileceğiniz en kaliteli simülasyon oyunları arasında yer almakta. Eğer bu tür oyunları seviyorsanız Helicopter Sim'i kaçırmayın.

YORUMLAR