Hero Parott

Hero Parott
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3

  • Üretici

    Bluebird Award

Hero Parott, Appstore üzerinden iOS işletim sistemli cihazlarına indirebileceğiniz bir macera oyunudur.

Hero Parott, iOS işletim sistemi kullanan iPhone ve iPad modelleri üzerinden deneyimlenebilecek macera – aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Son zamanlarda görmeye alışık olmadığınız kadar çekici bir maceranın davetiyesi olan Hero Parott, şeytani kartallar tarafından hazırlanmış, tehlikeli tuzaklarla dolu bir hapishaneden kaçmaya çalıştığımız bir oyun. Yine şeytanlar tarafından hapishanenin başka kulelerine hapsedilmiş arkadaşlarımızı bulmaya çalıştığımız ve onları kurtarmak için türlü labirentlerden geçtiğimiz Hero Parott, bu küçük tanıtımdan da anladığınız üzere macera, aksiyon ve bulmaca türlerini bir şekilde harmanlamayı başarmış durumda.

Daha önce görmediğiniz bir oynanışa sahip olan Hero Parott da aslında her yeni bölüm bambaşka bir deneyime gebe. Girdiğiniz labirentler boyunca karşınıza sürekli farklı tuzakların çıkması hem oyunu zorlaştırıyor hem de yarattığı çeşitlilikle sizi oyunda tutmayı başarıyor. Kendine has çizim tarzıyla göze de hoş gelen Hero Parott, farklı bir oyun denemek isteyen mobil oyuncuların kaçırmaması gereken yapımlardan.

YORUMLAR