Hero Sky: Epic Guild Wars 1.0.210 (ios)

Hero Sky: Epic Guild Wars

Hero Sky: Epic Guild Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hero Sky: Epic Guild Wars, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Hero Sky: Epic Guild Wars, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Mobil cihazlar için geliştirilmiş binlerce strateji oyunun arasına yeni katılmış olan oyun şimdiden 500 bin indirilmeye ulaşmış.

Rol yapma öğeleri de içeren savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız bu oyun size hitap ediyor demektir. Fantastik bir dünyada geçen oyunda klasik bir şekilde amacınız ordularınızı oluşturup dünyayı kötü güçlerden korumak.

Bunun için kendi uçan kalenizi yarattıktan sonra askerlerinizi ve ordularınızı oluşturmaya başlıyorsunuz. Oyunu farklı kılan özelliklerinden bir tanesi diğer oyunlarda genellikle az kaynakla başlarken burada belli bir miktar güçle başlayarak direk aksiyona dalabilme şansına sahip olmanız diyebilirim.

Böylece başladığınız oyunda adından da anlaşılacağı üzere çevrimiçi bir şekilde oynayarak guild denilen ittifaklara girebiliyorsunuz. Böylece diğer oyuncuların yardımıyla daha güçlü bir şekilde düşmana karşı savaşabiliyorsunuz.

Oyunda rol yapma öğeleri var dedik, bunun en önemlisi ise karakterlerinize level atlatma şansına sahip olmanız. Böylece level atladıkça karakterlerinizi güçleniyor ve onları istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz.

Bununla birlikte oyunda dikkat çeken bir diğer özellik ise farklı savaş taktiklerinin dahil edilmesi. Örneğin oyunda karakterleri  diğer karakterlerle kombine ederek yeni karakterler ortaya çıkarıp yeni yeteneklere sahip kahramanlar elde edebiliyorsunuz. Yine benzer şekilde Truva Atı taktiğini kullanabiliyorsunuz.

Eğer çevrimiçi oynamak istemiyorsanız yine oyun içerisindeki diğer modlarla oynayabiliyor, 50'den fazla zindanda savaşabiliyorsunuz. Siz de strateji oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR